اتمام ثبت نام دوره دوم آموزش سئو

به اطلاع بازدیدکنندگان گرامی می رسانیم که ثبت نام در دوره دوم آموزش سئو، با نام  “سئو، علم دیده شدن” با توجه به “پر شدن ظرفیت دوره” در تاریخ اول شهریور ۱۳۹۲ به اتمام رسیده است. تا کنون دو دوره آموزشی گروه وب دانش با استقبال بی نظیر علاقمندان، به دلیل پر شدن ظرفیت بسته شده است و سایر دوره ها نیز در حال ثبت نام می باشند. برای ثبت نام در دوره های مختلف آموزش مهارتهای وب گروه وب دانش، لازم است که قبلا پیش ثبت نام انجام دهید و پس از تماس مسئولین وب دانش با شما، نسبت به ثبت نام نهایی و پرداخت مبلغ اقدام کنید.

دوره آموزش سئو

قابل به عرض است که سومین دوره آموزشی “سئو علم دیده شدن” با کد SEO-03 در مهر ماه برگزار خواهد شد. علاقمندان به شرکت در این دوره تخصصی که در صفحه “دوره آموزشی سئو: علم دیده شدن” در مورد آن توضیحات کاملی بیان شده است، می توانند نسبت به پیش ثبت نام برای دوره سوم آموزش اصول سئو به صورت تخصصی، اقدام نمایند.

در نظر داشته باشید که با پر شدن ظرفیت دوره سوم آموزش سئو توسط گروه وب دانش، ثبت نام دوره بعدی به ماه بعد از آن موکول خواهد شد. ضمنا قابل به عرض است که تمامی دوره های آموزش طراحی سایت و سایر مهارتهای وب در گروه وب دانش، با اقامت ۷ روزه رایگان در طول دوره، در مشهد مقدس می باشد. شما فقط تصمیم بگیرید…

وب دانش، نهادینه سازی دانش وب فارسی

اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی