درباره ما

وب دانش

hhh partnersuche دانش وب

conocer personas diferentes  

هدف وب دانش

over at this website گروه وب دانش با هدف و ایدۀ اعتلای دانش عمومی و تخصصی کاربران وب فارسی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای و کاملا کاربردی نموده است که در کنار آن بتواند وب مسترها و مدیران سایتها و علاقمندان به اینترنت، طراحی، کدنویسی و برنامه نویسی، ایده پردازی و خلق آثار هنری وب مدار و هر آنچه که به حیطه وب مربوط می شود را دور هم جمع کند تا ضمن اموزش علوم وب، با هم اندیشی بتوانند در راستای اعتلای دانش وب فارسی قدمی بردارند. همین قدمهاست که می تواند کشور عزیزمان ایران را در دنیای مجازی که هیچ محدودیتی ندارد سرافراز کند.

ما کیستیم؟

rencontre russe montreal ما کسی نیستیم جز خود شما! یعنی این شما هستید که دوره ها را برگزار می کنید (پیشنهاد دوره)، این شما هستید که در دوره ها شرکت می کنید و می آموزید، این شما هستید که هم اندیشی می کنید و این شمایید که دانش وب در کاربران فارسی زبان را توسعه می دهید. تنها کاری که ما کرده ایم، فراهم آوردن محیطی است که بتوانید از هرکجای ایران به راحتی سفر کرده و یک هفته بدون دغدغه را بگذرانید. وب دانش فقط یک هیئت هماهنگی دارد که کلاسها و برنامه ها را هماهنگ می کنند و چند مسئول که رسیدگی به امور ثبت نام و پیگیری سایر برنامه های دانشپذیران را برعهده دارند. چند نفر هم بصورت افتخاری با این گروه همکاری می کنند.

چشم انداز وب دانش چیست؟

hop over to this website دورنمای خدمات وب دانش در چند مورد خلاصه می شود :

  • رسیدن وب فارسی به جایگاهی قابل قبول در جهان
  • آشنا سازی کاربران وب فارسی با مهارتهای اولیه و سپس تخصصی وب با حداقل هزینه ها
  • نهادینه سازی قانون کپی رایت و حقوق مولف و سرقت ادبی در فضای وب
  • ایجاد جامعه ای دوستانه شامل کاربران وب فارسی
  • تمرکز زدایی منطقه ای در فعالیت های دانش محور در وب فارسی
  • و در نهایت، تبدیل شدن اینترنت و دانش وب از یک “انتخاب” به یک “الزام”

https://travellingclaus.com/makaron/7421 وب دانش با آغوش باز پذیرای ایده ها، نظرات و پیشنهادات، دعوت به همکاری و هرگونه امور عام المنفعه در زمینه اعتلای دانش وب فارسی است.

http://campus-logistique.crihan.fr/mefistofert/2674 هرگونه درخواست و پیشنهاد همکاری از سرتاسر کشور با استقبال زیاد پذیرفته می شود زیرا هدف، اعتلای دانش است و بس.

http://beerbourbonbacon.com/?niokis=coco-rocha-dating&302=26  

اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی