تسهیلات و امکانات

وب دانش

وب دانش با این هدف پا در عرصه آموزش علوم وب گذاشته است تا بتواند شرایطی بسیار آسان و مورد پسند کاربران فراهم سازد تا کاربران وب بیش از پیش ترغیب به یادگیری علوم وب شوند. اینکه یک کاربر فارسی زبان از علوم وب به طور حرفه ای سر در بیاورد، خود عاملی می شود تا سطح دانش عمومی جامعه نسبت به وب، اینترنت و فضای مجازی بالا رفته و این نیز عاملی برای افزایش فرهنگ عمومی مردم خواهد شد و در نتیجه، شهروند داناتر، زندگی بهتر را در پی خواهد داشت.

وب دانش برای دانشپذیران شرایط رفاهی و امکانات بسیار خوبی را فراهم آورده است که ذیلا توضیح داده می شود :

تدریس توسط اساتید با تجربه کاری موفق و علمی طولانی مدت

کلیه دوره ها توسط مدرسینی برگزار می شود که قبلا سابقه تدریس در زمینه موضوع مورد تدریس را داشته و همچنین حداقل یک سال به طور حرفه ای بر روی سرفصل به صورت تجاری کار کرده اند. این موضوع باعث می شود تا مباحث به صورت علمی – عملی و کاملا کاربری ارائه شود و واقعیت های کاری نیز در پروسۀ آموزش مطرح شده و در نظر گرفته شود.

تدریس عملی، سرفصلهای کاربردی

سرفصلها بر اساس آنچه که در بازار کار وجود دارد و مورد تقاضای کاربران و مشتریان است. نحوۀ تدریس به صورت کاربردی و آماده سازی برای بازار کار است و جدای از مباحث تئوری می باشد.

تدریس مباحث طبق آخرین استانداردها و دستاوردهای روز در زمینه سرفصل مربوطه

مدرسین وب دانش دائما در حال بروزآوری دانش خود هستند. برخلاف بسیاری از موسسات آموزش علوم کاربردی کامپیوتر و وب، محتوایی که در هر دوره ارائه می شود، دقیقا مطابق با آخرین دستاوردها، یافته ها و نیز استانداردها در زمینه سرفصل مربوطه است. شما بروز خواهید بود.

اقامت رایگان در طول دوره در شهر مشهد

دانشپذیران کافیست وارد شهر مشهد شوند. از آن پس، ۶ روز اقامت رایگان از ساعت ۱۴ روز جمعه ورود تا ساعت ۱۴ روز پنجشنبه هفته بعد شامل حال آنان خواهد شد. اقامت در هتل آپارتمان شرق زیست مشهد می باشد و در هر اتاق یک خوابه (یک واحد با یک هال، یک اتاق خواب مجزا، آشپزخانه و سرویس حمام و دستشویی) ۴ نفر اقامت خواهند داشت.

صبحانه و پذیرایی رایگان

در طول مدت اقامت، صبحانه دانشپذیران در محل اقامت پذیرایی میان برنامه در طول برگزاری هر جلسه رایگان می باشد. این حداقل تلاشی است که توانسته ایم برای رفاه و راحتی دانشپذیران داشته باشیم.

 

دوره ها با زمان کافی و بازدهی بالا

تمامی دوره های آموزشی وب دانش به صورت ۶ روز در هفته، شنبه تا پنجشنبه می باشد که هر دوره، بسته به محتوای آموزشی آن، بین ۲ تا ۴ ساعت می باشد. وقت شما فقط یک هفته گرفته می شود اما بازدهی کاملا استاندارد بوده و در پایان هر جلسه، کارگاه آموزشی همان جلسه است و نیز تمرین ساده و قابل انجام برای جلسه بعدی به دانشپذیران داده می شود.

اینترنت رایگان در محل برگزاری کلاس و محل اقامت

یکی از الزامات برای یادگیری علوم وب، دسترسی مستقیم به وب است که در محل اقامت (هتل) و نیز محل برگزاری دوره ها، اینترنت رایگان با سرعت مناسب در اختیار دانشپذیران خواهد بود.

اهدای منابع آموزشی به دانشپذیران

در آغاز هر دوره، یک بسته ارزشمند گلچین شده شامل منابع آموزشی علوم وب در زمینه های مختلف در اختیار دانشپذیران دوره های آموزشی وب دانش قرار میگیرد که می توانند برای ارجاعات بعدی از آن استفاده کنند.

عودت شهریه تا ۴ روز قبل از شروع دوره آموزشی

در صورتی که دانشپذیران ثبت نام کرده باشند و هزینه کامل دوره را نیز پرداخت کرده باشند اما نهایتا تا چهار روز (۴ شبانه روز) قبل از شروع دوره (و حرکت به مشهد) از تصمیم خود منصرف شوند، کل مبلغ پرداختی آنان خدمتشان عودت خواهد شد. (نکته :  انصراف از شرکت در دوره های آموزشی کمتر از ۴ روز مانده به شروع دوره ممکن نمی باشد و هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.)

 

اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی