شفاف سازی

وب دانش

https://www.orthodonticpartners.net/mirtyew/2656 وب دانش بر این باور است که اگر با کاربران خود رو راست باشد و صداقت را پیشه کند، قطعا اعتماد آنان را بیشتر جلب کرده و به چشم انداز خود نزدیک تر شده است.

https://dunkl.co.at/deposti/12524 شفاف سازی

حق التدریس مدرسین

find out here now مدرسین وب دانش در برابر فعالیتی که برای برگذاری این کلاس ها دارند، مبلغ چندانی دریافت نمی کنند.، زیرا یک هفته تمام وقت در اختیار عده ای علاقمند بودن، حقیقتا با مبالغ مختصر شهریه (با توجه به دوری راه و وقت گذاشتن یک هفته ای) اصلا قابل بررسی نیست. حداکثر پرداختی که در اختیار مدرسین و اساتید وب دانش قرار میگیرد بابت یک هفته تدریس، نهایتا هر ساعت ۲۰ هزار تومان است.

هزینه های غیر از برگزاری دوره

http://www.techhelpnumbers.com/font/1244 هزینه اقامت در مشهد در یکی از هتل آپارتمان های خوب مشهد، (هتل آپارتمان نمونه مشهد در سال ۱۳۹۱) بعلاوه پذیرایی و ترانسفر، در واقع بخش اعظم شهریه هر دوره را شامل می شود. همچنین هزینه پرسنل و نیز پشتیبانی و نگهداری وب سایت نیز در کنار این هزینه ها، به راحتی حدود ۸۰% از هزینه های هر دوره را شامل می شود.

آیا وب دانش مجانی کار می کند؟ چرا؟

http://inter-actions.fr/bilobrusuy/6524 تفریبا بله! زیرا هدفی که در ورای این تصمیم وجود داشته، بسیار فراتر از درآمد و کارهای تجاری است. گروهی که ایده انجام این کار را گرفتند همگی افرادی هستند که از لحاظ مالی تمکین دارند اما دغدغه ای بزرگتر از “پول و درآمد” در ذهن آنها وجود دارد که شما نیز می توانید به این جمع بپیوندید و نسبت به این موضوع مهم یعنی “اعتلای دانش کاربران وب فارسی” مانند همکاران فعلی، انجام وظیفه کنید.

image source برخی صرف وقت و هزینه بدین شکل را، با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه “حماقت” می نامند. اما پاسخ ما این است که  مطمئنا فعالیت های ما بازده اقتصادی منفی برای ما نخواهد داشت و حداقل قدمی برای دیگران برداشته ایم. این “دیگران” خود ما هستیم. فرزندان ما هستند، خواهر و برادرهایمان هستند و جامعه ای است که در حال رشد روز افزون است و متاسفانه در این زمینه رشد خوبی نداشته است. پس حداقل کاری که از دستمان برمی آید، اشاعۀ دانش است. هر چند ضعیف، هر چند ساده، هر چند با عیب و نقص فراوان.

در آمد دست اندرکاران وب دانش چگونه است؟

site de rencontre femme musulmane gratuit این دوستان هر کدام در حوزه ای از وب (و یا خارج از آن) مشغول به کار هستند اما دست اندرکاران وب دانش در واقع از وقت های آزاد خود به خوبی استفاده کرده اند و این ایده را پیاده سازی کرده اند تا بتوانند دیگران را نیز در این ایده سهیم کنند.

یعنی مجانی مجانی؟

these details نه. به ازای هر دوره، مبلغی حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان دریافتی دست اندرکاران وب دانش است. این مبلغ فقط مشوقی است برای وقتی که صرف می کنند که همان نیز صرف تبلیغات و موارد جانبی می شود. اصل عمل، عام المنفعه است و کسی به دنبال درآمد خاصی نیست. نیت، نیت بزرگتری است به نام “توسعه دانش”.

you can try this out  

http://www.mycoldprairie.com/pizdboluy/3824  

اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی