آموزش وردپرس ، کار با مدیریت محتوای وردپرس

وب دانش

سیستم مدیریت محتوا به ساز و کاری می گویند که بوسیله آن شما می توانید به راحتی سایت خود را بدون هیچ هزینه ای راه اندازی کنید.

آموزش وردپرسسیستم مدیریت محتوای وردپرس، در حال حاضر محبوبترین سیستم مدیریت محتوا یا CMS از لحاظ تعداد کاربرانی که از آن استفاده می کنند در اینترنت است. این سیستم مدیریت محتوا به صورت روزافزون در حال استفاده می باشد و کاربران زیادی را هر روز بیشتر از روز قبل به خود جذب می کند. این استقبال به این دلیل است که کار با این سیستم مدیریت محتوا در عین سادگی بسیار لذا بخش است و هر نوع کاربر اینترنت با کمترین دانش نیز می تواند به راحتی توسط آن سایت مورد نظر خود را راه اندازی کرده و بتواند بازدید کننده زیادی را جذب کند.

 

هم اکنون وردپرس تا نسخۀ ۳٫۶ ارائه شده است که در این دوره آموزشی ما چگونگی کار با وردپرس و بخشهای مختلف و متنوع و لایه های مخفی آنرا به شما آموزش خواهیم داد به گونه ای که به راحتی بتوانید هر انچه می خواهید را با وردپرس راه اندازی کنید.

در دوره آموزش وردپرس چه می آموزید

در دورۀ آموزش کار با مدیریت محتوای وردپرس، شما می اموزید که چگونه سایت خود را با وردپرس راه اندازی کنید، چگونه ماژول ها یا افزونه های مختلف را همانطور که مدنظر دارید بر روی آن سوار کنید و چگونه سایتتان را دقیقا همانگونه که می خواهید راه اندازی کنید، فارغ از اینکه دانش فنی داشته باشید.

دوره آموزش کار با مدیریت محتوای وردپرس  برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای افرادی مناسب است که می خواهند بدون صرف هیچ هزینه ای، سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنند. مدیران شرکتها، افرادیکه می خواهد سایت جدیدی راه اندازی کنند و وبلاگنویسان عزیزی که هنوز نمی توانند آنقدرها هزینه کنند.

پیش نیازهای دوره آموزش کار با وردپرس

پیش نیازهای این دوره در واقع فقط آشنایی با اینترنت و ماهیت سایت است.

سرفصل های این دوره

ساعات برگزاری این دوره، ۹ تا ۱۱ صبح است.

روز اول

آشنایی با سیستم های مدیریت محتوا، سایتهای نمونه

روز دوم

آشنایی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، آمار و ارقام، شروع کار در سی پنل و دایرکت ادمین

روز سوم

راه اندازی سایت، از صفر (نصب وردپرس، افزایش امنیت وردپرس، راه اندازی)

روز چهارم

محیط وردپرس، تفاوتهای بخش ادمین و خروجی سایت

روز پنجم

افزونه ها، پوسته ها

روز ششم

لینک ها، تنظیمات، دسته بندی ها، برچسبها، خروجی فید، دست کاری در قالب

شب ششم

نشست صمیمی دانشپذیران در محیطی جذاب

 

 

شهریه این دوره : 2490000 ریال
کلیه دوره های آموزشی وب دانش به صورت 6 روزه بوده و از شنبه تا پنجشنبه برگزار می شود که هزینه اقامت و ترانسفر دانشپذیران کاملا رایگان است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه و کیفیت برگزاری دوره های آموزشی وب دانش اینجا را کلیک کنید.
اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی