آموزش PHP و MySQL

وب دانش

زبان قدرتمند php محبوبیت زیادی در بین توسعه دهندگان و طراحان وب سایت دارد و اگر جستجویی در محیط اینترنت نمایید خواهید دید که پروژه های اوپن سورس بسیار قدرتمندی تحت این زبان پیاده سازی شده اند.قدرت و انعطاف پذیری php در طراحی سایت بر هیچ کسی پوشیده نیست و این قدرت و انعطاف زمانی بیشتر خود نمایی میکند که با Javascript و html و … تلفیق شود و از تکنیکهای Ajax نیز استفاده شود.

در دوره آموزشی چه می آموزید؟

در این دوره ابتدا مفاهیم اولیه برنامه نویسی آموزش داده و سپس وارد دنیای PHP خواهیم شد. در ادامه موارد عمومی و کلی PHP آموزش داده می شود. افرادی که هیچ گونه اطلاعات در زمینه برنامه نویسی ندارند نیز می توانند در این دوره شرکت کنند زیرا مبنای این کلاس نداشتن هیچ گونه اطلاعات برنامه نویسی توسط هنرجو می باشد. پس از معرفی و آموزش کلیات PHP با بانک اطلاعاتی MySQL کار خواهیم کرد و در نهایت برای درک بهتر و مفهومی مطالب، پروژه ای به عنوان کار عملی تعریف و از صفر تا صد برنامه نویسی آن در کلاس توسط استاد و هنرجویان انجام خواهد شد به نحوی که هنرجو پس از پایان دوره می تواند از پروژه تکمیل شده استفاده واقعی و کابردی کند.
پس از پایان دوره شما قادر خواهید بود فعالیت خود را در بازار کار بصورت مبتدی آغاز کنید و همچنین در مراحل بعدی وارد مباحث حرفه ای PHP از جمله یادگیری برنامه نویسی OOP و یا طراحی سایت بصورت MVC شوید.
شامل :

  • آموزش مقدماتی مفاهیم برنامه نویسی
  • شروع کار و ورود به PHP
  • آموزش مقدماتی مفاهیم بانک اطلاعاتی
  • آموزش اصول اولیه MySQL
  • طراحی و پیاده سازی یک CMS ساده

مخاطبین دوره :

این دوره برای هنرجویان و افرادی طراحی شده است که با کلیات طراحی سایت بصورت استاتیک آشنایی دارند و هم اکنون می خواهند وارد مقوله طراحی سایت بصورت داینامیک شوند.

پیش نیاز :

گذراندن دوره HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید و یا توان طراحی سایت بصورت استاتیک (آشنایی با HTML و CSS)

سرفصل های این دوره

روز اول

آشنایی با php و وب سرور Apache و راه اندازی WAMP سرور و آشنایی مقدماتی با دستوارت php

روز دوم

اموزش کاربردی دستورات شرطی ، حلقه ها و کار با توابع پرکاربرد php

روز سوم

شروع ساخت پروژه ، شروع به کار با دیتابیس mysql

روز چهارم

تکمیل فرآیند پروژه و بیان نکات ، آموزش دستورات پیشرفته mysql

روز پنجم

کار با جاوااسکریپت و اعتبار سنجی فرم ها ، Cookie ها، Session ها، و احراز هویت (Authentication)

روز ششم

آموزش کار با ajax ، تکمیل و تحویل پروژه

شب ششم

نشست صمیمی دانشپذیران در محیطی جذاب

شهریه این دوره : 4990000 ریال
کلیه دوره های آموزشی وب دانش به صورت 6 روزه بوده و از شنبه تا پنجشنبه برگزار می شود که هزینه اقامت و ترانسفر دانشپذیران کاملا رایگان است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه و کیفیت برگزاری دوره های آموزشی وب دانش اینجا را کلیک کنید.
اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی