دوره آموزشی سئو (SEO)

وب دانش

flüchtige bekanntschaft bedeutung همه تا حدی می دانیم که راه اندازی یک وب سایت، جدای از طراحی و کدنویسی و سایر موارد فنی، نیاز به بازاریابی و جذب بازدیدکننده نیز دارد. یعنی اگر شما سایت یا بلاگی دارید که با آن خود، محصول و یا خدماتتان را معرفی می کنید و یا اینکه می خواهید فعالیتی خاص در آن انجام دهید، می بایست به گونه ای به سایر افراد شناسانده شوید. این سایر افراد همان کاربران میلیونی اینترنت هستند که در هر کجای دنیا به نوعی به اینترنت دسترسی دارند و می توانند شما را از طریق آدرس سایتتان بیابند. اما آیا فقط یک آدرس سایت بسنده می کند؟ مگر شما به همه دسترسی دارید که بتوانید آدرس سایت یا وبلاگتان را به آنها بدهید؟ مسلما خیر. لذا باید افراد به گونه ای شما را بیابند. این “یافتن” موضوعی است که اخیرا موجب ایجاد علمی جدید به نام سئو شده است. سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا ساده تر بگوییم، راحت تر دیده شدن در دنیای اینترنت، امروزه تبدیل به علمی شده است که بدون آن هیچ کسب و کار و تجارت اینترنتی خواه بدون منفعت و خواه انتفاعی، به نتیجه نمی رسد.
این بدان معناست که اگر شما میلیون ها تومان هزینه طراحی سایت خود کرده باشید اما با تکنولوژی سئو آشنا نباشید و سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه نکنید، هیچ فایده ای نخواهد داشت.
کار سئو به طور کلی به موتورهای جستجو منحصر نشده و طیف وسیعی از تکنیکهای مختلف جذب بازدید کننده را شامل می شود. از بهینه سازی برای موتورهای جستجو گرفته تا چگونگی خوب نوشتن و شبکه های اجتماعی…

http://beachgroupcommercial.com/?kachalka=iopteck&f16=ed چرخه آموزشی سئو

important link افراد متخصصی در این زمینه وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند، اما اگر مدیر سایتی هستید و یا تصمیم دارید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، لازم است که خودتان متخصص این امر باشید و سایت خود را به راحتی دگرگون سازید. کافیست علم آنرا فرا بگیرید. در واقع سئو یک فن نیست بلکه علم است که در کنار اصول فنی مربوطه می تواند شما را نسبت به رقبا و حریفانتان جلو براند. شما می توانید به راحتی بازدید سایت خود را چندین برابر کنید اگر این علم را فرابگیرید. دقت کنید که این کار، چیزی نیست که بتوان با چند کلک ساده و چند تقلب انجام داد. بلکه یک سرمایه گذاری بدون ریسک و بلند مدت است که جز عایدی چیز دیگری در بر نخواهد داشت. پس هم اکنون نسبت به فراگیری این دانش نوظهور اقدام کنید چرا که رقبای شما لحظه به لحظه در حال پیشی گرفتن از شما هستند و کافیست لحظه ای مکث کنید تا آنها خود را جلو برانند.

سئو مقوله ای فنی نیست بلکه یک علم است که می بایست فراگرفته شود.

click to read more گروه طراحی آرنیکاوب (با بیش از ۵ سال سابقه در کار طراحی، راه اندازی و توسعه وب) با همکاری وب سایت سئوموز  با برنامه ریزی حرفه ای و دانش محور، اقدام به برگزاری سری دوره های آموزشی سئو با عنوان “سئو، علم دیده شدن” نموده اند که در واقع نوعی تولید علم را رقم زده و با ارائۀ جدیدترین دستاوردها از چگونگی “بهتر دیده شدن” در دنیای وب، مسیری جدید را برای پیشرفت وب سایتها و وبلاگهای فارسی هموار کرده اند.
در این سری دوره های آموزشی که فقط با محوریت “سئو” ارائه می گردد، مباحث زیر به طور مفصل بررسی، تحلیل و پیاده سازی می شوند :

  • آشنایی اولیه با سئو و بهینه سازی
  • مقایسه و بررسی تکنیک های جدید و قدیمی بهینه سازی سایت
  • معرفی و آموزش تکنیک های بهینه سازی داخلی سایت (On Site Optimazation)
  • معرفی و آموزش تکنیک های بهینه سازی خارجی سایتOff Site Optimzation)
  • بررسی نکات مهم و اساسی بهینه سازی داخلی و خارجی سایت توسط مصطفی پورعلی و مسعود فاطمی
  • معرفی تکنیک ها و اصول حرفه ای بهینه سازی سایت همانند LinkBait و بررسی لینک ها Link Analysis و تحقیق و بررسی کلمات کلیدی Keyword Research و …

check this site out دوره آموزشی “سئو، علم دیده شدن” در محیطی ۱۰۰% حرفه ای، با شرایطی ویژه برای اهالی وب برگزار می گردد که مباحث توسط اساتید مجرب ارائه می شوند. اقامت رایگان در طول دوره در یکی از بهترین هتل آپارتمانهای مشهد، رفت و آمد رایگان و راحت، پذیرایی ویژه از امکانات این دوره های کلاس های آموزشی میباشد.

browse around this site از شرایط شرکت در این دوره:

  • آشنایی اولیه با سئو
  • همراه داشتن لپ تاپ
  • مدیر سایت یا سابقه مدیریت سایت
شهریه این دوره : 3990000 ریال
کلیه دوره های آموزشی وب دانش به صورت 6 روزه بوده و از شنبه تا پنجشنبه برگزار می شود که هزینه اقامت و ترانسفر دانشپذیران کاملا رایگان است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه و کیفیت برگزاری دوره های آموزشی وب دانش اینجا را کلیک کنید.
اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی