دوره آموزشی طراحی رابط کاربری

وب دانش

رابط کاربر، آن بخش از سیستم است که کاربر با آن به طور مستقیم در ارتباط است. در طراحی سایت، رابط کاربر به آن قسمت از سایت گفته می شود که بازدید کننده مستقیما با همان سروکار دارد یعنی طرح اصلی سایت. طراحی طرح اصلی سایت یا همان رابط کاربری سایت حرفه ای پیچیده و در عین حال جالب و جذاب است که نیاز به دانش در زمینه های مختلف دارد که این دانش به طور تلفیقی در علم “طراحی رابط کاربری” بروز می کند. روانشناسی مخاطب، مخاطب شناسی، رنگ شناسی و ترکیب رنگ ها، عوامل فرهنگی جامعه هدف، محتوایی که قرار است در سایت در معرض بازدید قرار گیرد، امکانات موجود، بودجه کارفرما و … همه و همه در چگونگی طراحی رابط کاربری نقش بسزایی دارند.

طراحی رابط کاربری

وب دانش، در دوره آموزش طراحی رابط کاربری اقدام به ارائه سرفصلهایی بسیار حرفه ای کرده است که طی آن شما می توانید یک طراح رابط کاربری حرفه ای شوید و در این زمینه از اساتید محبوب همین رشته کمک گرفته ایم. علاقه به طراح و گرافیک حتما شما را به این سمت خواهد کشاند. هم اکنون افراد زیادی در سرتاسر دنیا در زمینه طراحی UI یا رابط کاربر مشغول فعالیت هستند اما همگی موفق نیستند و آنهایی موفق می شوند که اصول علمی و کاربردی طراحی طرح اصلی سایت را بلد باشند و با دانش آن آشنا باشند.

 در این دوره چه می آموزید

در این دوره شما با پروسۀ طراحی رابط کاربر از مرحلۀ ایده تا پیاده سازی به طور کامل آشنا می شوید و همچنین به مبحث طراحی تجربه کاربری یا همان UX یا User Experience پرداخته می شود. اینکه بتوانید طرحی بزنید که موفقیت مشتری را به همراه داشته باشد در این دوره به آن پرداخته می شود. اصول کار، استانداردها، مقالاتی که در این زمینه ارائه شده و نیز کارهای موفق بررسی می شود. در این دوره کار با فتوشاپ بعنوان نرم افزار اصلی طراحی بعلاوه چندین نرم افزار دیگر که در زمینه طراحی رابط کاربر می توانند نقش خوبی ایفا کنند آموزش داده می شود. همچنین می آموزید که بتوانید به راحتی طرحهای گرافیکی طراحی شده تان را رفع عیب کنید تا برای کاربر مناسب تر باشد.

دوره طراحی رابط کاربری UI چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای افرادی مناسب است که می خواهند بعنوان یک ایده پرداز طراحی عمل کنند و همچنین علاقمند به مباحث علمی، تئوری و همچنین کاربردی طراحی هستند. این دوره نه تنها برای “طراحی سایت” مناسب است بلکه، برای طراحی در هر زمینه می تواند مناسب باشد اما رویکرد، طراحی طرح وب سایت است. همچنین این دوره مناسب برای مدیران سایتها است که بتوانند خودشان مناسبترین طرح را طراحی کرده و پیاده سازی کنند.

پیش نیاز دوره طراحی رابط کاربری

پیش نیاز این دوره، آشنایی مقدماتی و اولیه با ماهیت وب سایت و گرافیک است. ضمنا این دوره برای بازه سنی ۱۸ سال به بالا ارائه می شود. زیرا مباحث تئوری حرفه ای در آن بحث خواهد شد.

سرفصل های دوره طراحی رابط کاربری

ساعات برگزاری جلسات این دوره ۹ تا ۱۲ است.

روز اول

آشنایی مقدماتی، پیش گفتار درباره طراحی رابط کاربر

روز دوم

اصول علمی و تئوری در طراحی رابط کاربری، تفکر انتقادی در طراحی

روز سوم

از ایده تا طرح، تبدیل ایده به طرح اسکچ

روز چهارم

تبدیل طرح اسکچ به طرح وایرفریم و وایر فریم به prototype

روز پنجم

طراحی طرح نهایی

روز ششم

آماده سازی و رفع نواقص طرح نهایی

شب ششم

نشست صمیمی دانشپذیران در محیطی جذاب

شهریه این دوره : 3990000 ریال
کلیه دوره های آموزشی وب دانش به صورت 6 روزه بوده و از شنبه تا پنجشنبه برگزار می شود که هزینه اقامت و ترانسفر دانشپذیران کاملا رایگان است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه و کیفیت برگزاری دوره های آموزشی وب دانش اینجا را کلیک کنید.
اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی