دوره آموزشی کدنویسی xHTML/HTML5/CSS/CSS3

وب دانش

یکی از مهارت های لازم برای هر طراح وب سایت، آشنایی کامل با کدنویسی (MarkUp) است. بسیار افرادی وجود دارند که با برنامه نویسی آشنایی کامل دارند اما از کدنویسی واقعا چیزی نمی دانند و اگر هم می دانند، دانششان کم بوده و بروز نیست. یک طراح سایت باید بداند که به چه صورت سایت خود را بر اساس آخرین استانداردها کدنویسی کرده و سپس آنرا در معرض بازدید قرار دهد. همچنین استفاده از کد مناسب در جای لازم بسیار مهم است. اینکه طراح سایت بداند که چه کدی را باید کجا استفاده کند و چرا باید این کد اینجا استفاده شود، خود علمی است که باید فراگرفته شود و اینطور نیست که مثلا به هر صورت کدنویسی انجام شد، شده است و سایت به هر صورتی بالا آمد مهم نیست! و این اشتباه است که بگوییم “ما کدنویسی بلدیم و سایت را همانطور که در طرح آمده کدنویسی می کنیم”. بلکه کدنویسی خود یک مقوله است و کدنویسی اصولی و بر اساس آخرین استانداردهای مربوطه، مقوله ای دیگر.

آموزش html و css

وب دانش دوره کدنویسی xHTML5 و CSS – CSS3را توسط اساتید برتر در این زمینه با سابقۀ تدریس فراوان و سابقۀ کاری حرفه ای برگزار می کند که در آن علاقمندان با آخرین تکنیکهای کدنویسی xHTML آشنا می شوند و سپس HTML5 و می اموزند که چگونه یک سایت را با HTML و توسط CSS کدنویسی کنند. اینکه آنچه میبینند، بتوانند دقیقا همان را کد کنند خیلی ارزشمند است. این دوره سرآمد دوره های وب دانش است که علاقمندان در حین این دوره HTML5 و CSS3 را نیز یاد میگیرند.

در این دوره چه می آموزید

در این دوره نحوه کدنویسی “صحیح و اصولی” یا همان کدنویسی معتبر Valid را می آموزید که وقتی در valiator.w3.org سایت خود را چک می کنید، هیچ خطایی نداشته باشد. همچنین می اموزید که چگونه از سی اس اس در کدنویسی خود استفاده کنید و اینکه یک سایت را به راحتی راست چین و چپ چین کنید و استایل های متفاوتی داشته باشید. این دوره به شما آموزش کامل طراحی سایت استاتیک را ارائه می دهد.

دوره کدنویسی xHTML – HTML5 و CSS – CSS3 برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای افرادیکه می خواهند طراحی سایت را شروع کنند مناسب و در واقع “لازم” است. همچنین برنامه نویسانی که با کدنویسی دوست نشده اند (!) می توانند با شرکت در این دورۀ یک هفته ای، پنجره دوستی خود را با این مقوله باز کنند. همچنین افرادیکه متخصص سئو هستند و می خواهند بیشتر با سئوی داخلی سایت آشنا شوند و خودشان امور سئو را انجام دهند، حتما می بایست در این دوره شرکت کنند.

پیش نیاز دوره کدنویسی HTML – CSS

پیش نیاز این دوره، در واقع آشنایی با ماهیت سایتهای اینترنتی است.

سرفصل های دوره کدنویسی (MarkUp)

ساعات برگزاری کلاسهای این دوره، ۹ صبح تا ۱۳ می باشد.

روز اول

آشنایی با کدنویسی، آسیب شناسی و بررسی سایتهای مختلف، آشنایی با نرم افزارهای لازم و مرورگرها

روز دوم

اصول مبحث xHTML، اصول مبحث CSS ، ساختار سایت

روز سوم

CSS و HTML در نوشتار و تصاویر و لینک ها

روز چهارم

فرم ها و جدول ها و لیست ها، Layout / Box Model

روز پنجم

ادامه Layout / Box model – HTML5 – CSS3

روز ششم

پروژه تبدیل طرح به HTML بر اساس طرح اولیه

شب ششم

نشست صمیمی دانشپذیران در محیطی جذاب

شهریه این دوره : 3990000 ریال
کلیه دوره های آموزشی وب دانش به صورت 6 روزه بوده و از شنبه تا پنجشنبه برگزار می شود که هزینه اقامت و ترانسفر دانشپذیران کاملا رایگان است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه و کیفیت برگزاری دوره های آموزشی وب دانش اینجا را کلیک کنید.
اخبار دوره های آموزشی
ترفندهای آموزشی